Φρούτα, ο μεγάλος σύμμαχος στον Μαραθώνιο προς την παραλία. Κι όσο πιο μεγάλα και εξωτικά, τόσο πιο καλά. #exoticfruit #fyffes #metometro #tatrwskaidrosizesai #egwkaitaminions #bananaaa
| 10/05/2017
Φρούτα, ο μεγάλος σύμμαχος στον Μαραθώνιο προς την παραλία. Κι όσο πιο μεγάλα και εξωτικά, τόσο πιο καλά. #exoticfruit #fyffes #metometro #tatrwskaidrosizesai #egwkaitaminions #bananaaa
| 10/05/2017
Είμαι η Χαρά κι εδώ θα βρεις a piece of (my) mind, δηλαδή τις σκέψεις μου για ό,τι μου κινεί το ενδιαφέρον και ιστορίες για όσα τραγελαφικά ζω καθημερινά. Δεν έχω αποφασίσει τι θέλω να γίνω όταν μεγαλώσω και πλησιάζοντας πια τα 40 μάλλον δεν θα το αποφασίσω και ποτέ.