Taking it to another level, a true #showwoman @betty_maggira on stage. #madwalk2017 #bestactsever
| 27/03/2017
Taking it to another level, a true #showwoman @betty_maggira on stage. #madwalk2017 #bestactsever
| 27/03/2017
Είμαι η Χαρά κι εδώ θα βρεις a piece of (my) mind, δηλαδή τις σκέψεις μου για ό,τι μου κινεί το ενδιαφέρον και ιστορίες για όσα τραγελαφικά ζω καθημερινά. Δεν έχω αποφασίσει τι θέλω να γίνω όταν μεγαλώσω και πλησιάζοντας πια τα 40 μάλλον δεν θα το αποφασίσω και ποτέ.