It’s our birthday season kick-off! My son, my love, my first of the two miracles with which my life has been blessed, is 10 today. I am so emotional he is about to kick me out. #happybirthdaycvk #loveyouforever
| 26/11/2016
It’s our birthday season kick-off! My son, my love, my first of the two miracles with which my life has been blessed, is 10 today. I am so emotional he is about to kick me out. #happybirthdaycvk #loveyouforever
| 26/11/2016
Είμαι η Χαρά κι εδώ θα βρεις a piece of (my) mind, δηλαδή τις σκέψεις μου για ό,τι μου κινεί το ενδιαφέρον και ιστορίες για όσα τραγελαφικά ζω καθημερινά. Δεν έχω αποφασίσει τι θέλω να γίνω όταν μεγαλώσω και πλησιάζοντας πια τα 40 μάλλον δεν θα το αποφασίσω και ποτέ.