A spooktacular farewell to the #halloween season in matching #pajamas. Good night and good luck to all, dead and alive. #aliana #cvk #thesceletondab #kids #family #love
| 05/11/2016
A spooktacular farewell to the #halloween season in matching #pajamas. Good night and good luck to all, dead and alive. #aliana #cvk #thesceletondab #kids #family #love
| 05/11/2016
Είμαι η Χαρά κι εδώ θα βρεις a piece of (my) mind, δηλαδή τις σκέψεις μου για ό,τι μου κινεί το ενδιαφέρον και ιστορίες για όσα τραγελαφικά ζω καθημερινά. Δεν έχω αποφασίσει τι θέλω να γίνω όταν μεγαλώσω και πλησιάζοντας πια τα 40 μάλλον δεν θα το αποφασίσω και ποτέ.